W naszym ośrodku prowadzimy kompleksową rehabilitację pacjentów oraz służymy poradą lekarską. Dysponujemy nowoczesnymi salami ćwiczeń i gabinetami wyposażonymi w wysokiej klasy sprzęt do wszelkich form rehabilitacji.

Głowno, ul. Sosnowa 4

FIZJOCENTER

Każdemu staramy się zagwarantować poczucie bezpieczeństwa.

Pacjentom Ośrodka Rehabilitacji i Profilaktyki Zdrowia Fundacja „Swoboda” oferujemy opiekę wykwalifikowanej kadry.
W naszej przychodni leczymy:

• Dolegliwości bólowe (nerwobóle, rwa kulszowa,
    lumbago, dyskopatia, migreny)
  • Choroby zawodowe (zespół cieśni nadgarstka, łokieć tenisisty, zespół bolesnego barku)
  • Dolegliwości ortopedyczne (artroskopia, rekonstrukcja więzadła ACL, zerwane ścięgno Achillesa)
  • Urazy pooperacyjne (złamania, stłuczenia, skręcenia, oparzenia, blizny, trudno gojące się rany)
  • Wady postawy (skolioza, wady stóp)
  • Zabiegi regenerująco – relaksujące (zmniejszenie nadmiernego napięcia mięśni i inne)

Zapraszamy!

Zespół Fizjocenter

Zapoznaj się

Oferta

Celem fizjoterapii jest poprawa sprawności ruchowej i siły organizmu, złagodzenie bólu i przywrócenie sprawności fizycznej. Umożliwia to wznowienie codziennych czynności, w tym pracy, szkoły, zajęć rekreacyjnych i opieki osobistej.

LAMPA SOLLUX

Zabieg ten to nagrzewanie tkanek za pomocą lampy Sollux o silnym świetle podczerwonym.

BIOPTRON

Światłoterapia przy pomocy urządzenia Bioptron łączy w sobie cechy lasera, podczerwieni oraz światła wytwarzanego naturalnie przez słońce, ale bez promieniowania UV.

KRIOTERAPIA

Krioterapia jest metodą leczniczą, której istotą jest schładzanie powierzchni ciała niską temperaturą.

VIOFOR JPS

Nowoczesna metoda rehabilitacyjna polegająca na ekspozycji całego ciała lub jego części w wolno-zmiennym polu magnetycznym o niskiej wartości indukcji.

HYDROTERAPIA

Hydroterapia (wodolecznictwo) polega na wykorzystaniu w zabiegach fizjoterapeutycznych wody w różnych stanach skupienia.

KINEZYTERAPIA

Kinesiotaping, zwany też plastrowaniem dynamicznym, jest wykorzystywany w celach leczniczych głównie do zmniejszenia bólu i w zapobieganiu urazom oraz kontuzjom.

ELEKTROTERAPIA

Elektroterapia to inaczej leczenie prądem. Jest to zabieg, podczas którego stosuje się różnego typu lecznicze prądy – stałe lub zmienne, o różnej częstotliwości.

ULTRADŹWIĘKI

Zabieg ten polega na wprowadzeniu przez skórę do tkanek określonego leku za pomocą ultradźwięków.

KINEZYTERAPIA

Podstawą kinezyterapii są różnego rodzaju ćwiczenia lecznicze, inaczej nazywane gimnastyką leczniczą.

LASEROTERAPIA

Laseroterapia punktowa wykazuje działania przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciw obrzękowe, a także wpływa na przyspieszenie procesów regeneracyjnych tkanek.

AQUAVIBRON

Masaż wibracyjny jest zabiegiem, który poprzez masowanie zmniejsza napięcie mięśni przykręgosłupowych, działa przeciwbólowo.

SZYNA CPM

Szyna CPM skierowana jest do osób, którym potrzebne są ćwiczenia bierne stawu kolanowego, jak również biodrowego w procesie powrotu do zdrowia.

MASAŻ

Masaż klasyczny, masaż pneumatyczny BOA (presoterapia), masaż bańką chińską, masaż twarzy -szeroka oferta masaży wykonywanych przez profesjonalistów.

FALA UDERZENIOWA

Fala uderzeniowa to zabieg, w którym przy użyciu specjalnej głowicy generującej fale akustyczne, wytwarzana jest energia, która skierowana we właściwe miejsce redukuje bóle mięśniowo-szkieletowe.

KRIOLIPOLIZA

Zabieg kriolipolizy polega na przyłożeniu do powierzchni skóry aplikatora, którego zadaniem jest zasysanie jej fałdu wraz z tkanką tłuszczową do komory, która zawiera chłodzące płytki.

Inny wymiar rehabilitacji.

Prezentujemy holistyczne podejście do pacjenta.
Naszym celem jest uzdrowienie całego człowieka – zarówno jego ciała, jak i ducha.

Zadzwoń do nas po nr. telefonu 518834613 i umów się na najbliższy termin, który będzie wygodny dla Ciebie.

Skontaktuj się z naszą recepcją i poznaj naszą ofertę.

Budynek w którym się mieśmy, posiada wszelkie udogodnienia dla osób poruszających się na wózku, czy o kulach.  Brak barier architektonicznych, wygodne podjazdy, winda a przede wszystkim pomoc naszej doświadczonej załogi.

Konkurencyjne ceny, wysoka jakość usług a przede wszystkim szybki dostęp do zabiegów. U nas nie czekasz na zabiegi, a oferta rehabilitacyjna będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Centrum rehabilitacji 𝗙𝗜𝗭𝗝𝗢𝗖𝗘𝗡𝗧𝗘𝗥, pomaga wrócić do dobrej formy fizycznej, którą utraciliśmy na skutek wypadku czy schorzeń związanych z wiekiem. 𝗟𝗲𝗰𝘇𝘆𝗺𝘆 stany pourazowe narządu ruchu, stany po protezoplastykach (biodra, kolana), bóle głowy pochodzenia kręgosłupowego czy reumatyzm.

Podaruj zdrowie!

Voucher na zabiegi w naszym centrum rehabilitacji Fizjocenter, będzie bardzo pomocnym prezentem dla wszystkich, którym towarzyszy ból czy dyskomfort.

Skontaktuj się z nami aby otrzymać pełną ofertę ! 518 834 613